Okullarda Su Arıtımı

Su Arıtım Sistemlerinde En Kaliteli En Ekonomik ve En Sağlıklı Mühendislik Çözümleri..Komple Su Arıtım Sistemi Periyodik Bakım Onarım

Fiyat alınız

 

Bildiğiniz gibi artık Devlet binalarında da su arıtım sistemi kullanılmaktadır.

Bu sistemin yerleştirilmesi için harcanan çabamız, sağduyulu ve hayırlı iş yapmak isteyen bilinçli yöneticiler tarafından da uygun görülerek sonuçlandırılmış oldu. Bu sistemin istenilen faydayı temin edebilmesi için gerektiği gibi yapılması, aksi takdirde yararından çok zararının olacağı tabiidir.

 

 

Bunun için sistem seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar çok önemli olmaktadır. Piyasada uzak doğu kökenli taklit valfler ve mineraller yine tahrif ya da taklit edilen sertifikalarla piyasada görülmekte ve kullanılmaktadır. Bunların kullanılması insan sağlığı ve arızalanma bakımından büyük riskler oluşturabilmektedir.

Ayrıca Dairenin istemiş olduğu Bayındırlık Birim Fiyat ve Tariflerine de uymamaktadır. ( Hem debi kontrolünü , hem de zaman kontrolünü aynı zamanda yapabilme kabiliyeti)

Bizim kullanmakta olduğumuz cihazlar hakiki Amerikan malı olup, çok yaygın marka olmadığı için taklit edilmesi en azından ticari değildir. Ayrıca Direkt olarak internettensorgulanması da yapılabilmektedir.

( www.clackcorp.com )

Çok önemli bir husus da diğer ürünlerden fiyat olarak da farklı olmamasıdır.

Amacımız kaliteyi ucuza temin ederek bu hayırlı işin basit yanlışlıklarla heba edilmemesidir. Son olarak sizden ricamız; cihazları temin etmeden önce en son olarak bizimle karşılıklı görüşmenizdir.